Жіноче служіння

Жінки складають більшу половину членства в Першій Бориславській церкві. Вони беруть активну участь в її житті, звершуючи служіння за такими напрямами:  

Жіночі молитви. Молитва відіграє надзвичайно важливу роль у житті кожної жінки. Збираючись на спільні молитви сестри-християнки читають Слово Боже і разом моляться про свої сім’ї, церкву, країну, нагальні  потреби та переживання окремих віруючих та ін.
Двічі на рік жінки беруть участь у «Всесвітньому Дню молитви християнок» і моляться за потреби віруючих у всьому світі.

Діла милосердя. Цей напрям жіночого служіння в церкві включає: турботу про одиноких людей, допомогу особам з функціональними обмеженнями, піклування про сиріт, відвідини хворих в лікарні, допомогу багатодітним сім’ям, догляд за престарілими та ін.

Свято для вдів. Це спеціально організована зустріч для сестер старшого віку, які втратили своїх чоловіків. Мета – підбадьорити і потішити цю категорію членів церкви. На таких зібраннях сестри разом прославляють Бога в піснях, слухають повчальну біблійну тему, беруть участь у вікторинах на знання Святого Писання і приємно спілкуються, смакуючи чаєм та солодкими тістечками. Завдяки таким заходам, кожна вдова відчуває себе членом великої християнської сім`ї, де їй завжди раді, її люблять і допоможуть.

Перше свято немовляти (BABY SHOWER). Це свято для жінок, які очікують народження дитини в найближчі 1-2 місяці. Організаторки свята і майбутні молоді мами проводять чудове спілкування за кавою/чаєм та солодощами, читають Писання, обговорюють особливості виховання та розвитку дітей, організовують різні конкурси і вікторини. Це добра нагода приємно провести час і мати цікавий відпочинок. Також, майбутнім матусям дарують подарунки, які обов’язково знадобляться при народженні дитини.

Жіночий табір. Перша Бориславська церква організовує такий захід для жінок з церков свого регіону на відпочинковій базі. Впродовж кількох днів, віддалившись від домашніх клопотів, сестри вивчають Слово Боже в малих групах, проводять щоденні зібрання, спілкуються між собою, організовують цікаве дозвілля і, звичайно, мають час відпочинку.
В табір запрошуються не тільки жінки-християнки різного віку, але й ті, котрі не відвідують баптистські церкви.