Молодіжне служіння

На сторінках Святого Письма знаходимо історії багатьох молодих людей, які мали тісні особисті стосунки з Богом і Він використав їх для своєї слави.

Самуїл, наприклад, змалечку знав що таке служіння, бо виріс біля священика Ілії.

Давид, в юначому віці мав таку сильну віру в Бога, що наважився виступити проти велетня Голіята.

Даниїл, будучи в Вавилонському полоні, прийняв тверде рішення – берегти себе в чистоті і жити, керуючись настановами свого Бога – Живого Бога Ізраїлю.

В наш час молоде покоління – активна частина церкви, яка, водночас, потребує особливого піклування і підтримки.

Згідно Біблії, життя молоді повинно бути співзвучним із життям церкви і спрямоване на виконання її призначення на землі.

Праця молоді в Першій Бориславській церкві розгалужена в багатьох напрямках. Молодь задіяна до всього, що робить церква: до праці з дітьми в Недільній школі, до співу у загальному та молодіжному хорі, до відвідин престарілих і хворих, до проведення спортивного клубу «Авана», до участі у соціальних акціях, до лідерства в дитячих таборах та ін..

В церкві молодь духовно збагачуються через змістовні біблійні проповіді, вчиться правильно поклонятися і славити Бога. 

Також кожного тижня відбувається молодіжне служіння – зібрання молодих людей в своєму колі. Тут вони моляться, співають молодіжні пісні, слухають проповіді на актуальні для них теми від запрошених спікерів, спілкуються, планують цікаві заходи.    

Служителі церкви займаються наставництвом та душеопікунством, направляючи молодих людей на шлях посвячення Богові та зрілого християнства. Також організовують поїздки в інші церкви, виїзди на природу, молодіжні клуби, делегують на регіональні та обласні конференції, проводять біблійні курси, посилають здібних на навчання в коледжі та семінарії.