Служіння у в'язниці

Великим благословенням для українського народу є можливість вільно проповідувати Слово Боже. В той час коли в інших країнах за це переслідують, в Україні можна безперешкодно збиратися на богослужіння в храмах, організовувати конгреси, табори, проповідувати в санаторіях, лікарнях і навіть в місцях позбавлення волі.

Вже понад 20 років Дрогобицька виправна колонія кожної неділі відкриває свої двері  для проповідників Слова Божого. Тут проводяться євангельські богослужіння, звучать проповіді, свідоцтва про навернення, молитви та християнські пісні.

Адміністрація місцевої колонії виділила спеціальну кімнату для богослужінь, яку називають кімнатою молитви. Керівництво розуміє, що Біблія має сильніший вплив, ніж соціальна робота з ув’язненими і може докорінно змінити їхнє життя.

В результаті слухання Слова Божого, протягом цього відрізку часу, багато засуджених повірили в Ісуса Христа, як особистого Спасителя. Деякі з них вже давно на свободі. Вони трудяться в церквах для Божої слави.

З метою засвідчити про Ісуса Христа та урізноманітнити тюремне життя засуджених, у в’язниці не тільки звершуються недільні богослужіння, але й організовуються інші різноманітні заходи. До них належать: футбольні та волейбольні турніри (в них, зазвичай, змагається команда молоді з церков регіону проти команди з колонії), Різдвяні та Великодні урочисті зібрання, Святкування Дня Подяки, євангелізаційні зібрання, зустрічі з людьми, які колись відбували покарання в тюрмі, а тепер є служителями церков, а також святе водне хрещення по-вірі.

Дяка Богові, що Він дає можливість служити в ім`я Його не тільки в різних містах і селах нашої Батьківщини, але й у таких специфічних закладах, як тюрма. Він любить всіх людей і кожен, хто з вірою покличе ім`я Його буде спасенний.