Молитва

Молитовне служіння Першої Бориславської церкви  здійснюється в трьох основних напрямах:                            

а) Молитовні групи. Майже кожна категорія членів церкви збирається на спільні молитви. В церкві діють братерські, сестринські, молодіжні та різновікові групи. Ранкова молитва – джерело духовної енергії та благословень на цілий день. Сила молитви несказанно велика – в цьому не раз переконувався кожен, хто цінує спілкування з Богом і церква в цілому.  

б) Загальні молитовні зібрання. Вони відбуваються кожної п’ятниці. В цей день практикується також загально церковний піст і молитва. Їхня особливість полягає в тому, що в проповідях робиться особливий акцент на важливість молитви і заклик до неї. Також виділяється більше часу для того, аби всі, кого Дух Святий спонукує, могли помолитися вголос.

в) Новорічний тиждень молитви. Це цикл вечірніх молитовних зібрань, які проводяться церквою кожного дня, впродовж першого тижня нового року. Кожне зібрання має наперед визначену тему для молитви.
Прийшовши на таку зустріч, присутні слухають проповідь, тема якої співзвучна з темою молитви, після якої кожен бажаючий може молитися вголос, або в тиші. Іноді віруючі об’єднаються для молитви в групи по троє. Всі групи моляться одночасно, що дає змогу задіяти всіх до молитви. Заключну молитву звершує пресвітер церкви. Кожного дня звершується спеціальна молитва за потреби, які названі членами церкви, а також ті, що пов’язані із зазначеною молитовною темою.