Дитяче служіння

Дитяче служіння в Першій Бориславській церкві здійснюється в таких напрямах:
    Недільна Школа. Це найбільш поширена форма роботи з дітьми. Головна мета цього служіння - навчити дітей жити так, як хоче Бог: бути слухняними, вірними, дружними, сильними, радісними, щедрими, допитливими. Уроки недільної школи – це процес вивчення Біблії. Дітям в доступній формі розповідають основи християнської віри та біблійні сюжети. Також тут діти моляться, вивчають вірші, співають, вчаться рукоділля, граються. Зазвичай недільну школу відвідують діти віком від 4 до 13-14 років. Вони поділені на вікові групи, кожна з яких займається за спеціальною програмою. Недільна школа проводитися паралельно з богослужінням.
    Святкові дитячі богослужіння.  З нагоди святкування Різдва Христового, Воскресіння, Дня подяки, Дня матері в церквах лунають дитячі виступи. Вони готують програму на ціле богослужіння: пісні, вірші, сценки, декламації та ін.  Дуже цікаво спостерігати і слухати, як діти прославляють свого Творця. Якщо недільну школу відвідують діти невіруючих батьків, то останніх обов’язково запрошують на святкове дитяче богослужіння.
    Дитячий клуб «Авана». Церква практикує проводити такий клуб в шкільному спортивному залі, оскільки він передбачає спортивні ігри. Членами цього клубу є як діти членів церкви, так і діти невіруючих батьків. Заняття в клубах триває дві години і складається з трьох частин: ігри, робота з підручником і зібрання для вивчення Біблії.
    Ігри: «Авана» включає в себе сотні різноманітних ігор на швидкість, спритність та витривалість. В іграх діти вчаться діяти в команді, визнавати досягнення інших і підтримувати один одного.
    Робота з підручником: Під час цієї частини заняття члени клубу користуються підручниками для різних рівнів; в цьому їм допомагають керівники, працюючи з кожним індивідуально. При досягненні наступного рівня  члени клубу отримують заохочуючи нагороди. Заучування напам'ять біблійних текстів - основний вид діяльності в період заняття з підручником. Основна мета роботи з підручником - вкласти вірші Писання в серця дітей і заохотити до їх виконання в практичному житті.
   Загальне зібрання: Воно об’єднує  всіх членів клубу для спільного співу та вивчення Біблії, відповідно їх віковому рівню. Це чудовий спосіб розповісти дітям з нехристиянських сімей про Спасителя Ісуса Христа.
   Денний дитячий табір проводиться на території Дому Молитви.
   Програма табору починається із спільного ранкового богослужіння, опісля учасники табору розходяться на заняття по групах. Ці заняття в більшості випадків 4-х видів: біблійний урок, спорт, рукоділля і музика. Кожне заняття триває в середньому 30 хвилин, після чого відбувається зміна гуртків. Впродовж двох годин діти мають змогу побувати на всіх чотирьох гуртках. Далі вони обідають і мають вільний час. Після обіду лідери команд мають спілкування з дітьми і потім ведуть їх на підсумкове богослужіння. На цьому богослужінні діти повторяють матеріал почутий на біблійних заняттях, співають пісні, беруть участь у вікторинах і конкурсах, отримують домашнє завдання на наступний день. Завершальним етапом табору (він триває тиждень) є урочисте вечірнє богослужіння в Домі молитви, куди запрошуються всі учасники табору разом з батьками.