Братерські зустрічі

Перша Бориславська церква ЄХБ організовує чоловічі зустрічі двох видів:

а) Братерські молитовні сніданки. Найчастіше їх організовують кожної суботи о 8-й годині зранку. Така зустріч братів дозволяє їм почати свій вихідний день із спільного читання Слова Божого та молитви. Це дає хороший заряд на цілий день, а то й тиждень. Вході зустрічі обговорюються також важливі питання церковного життя та проводиться стратегіне планування.

Всі, хто приходить на такі зустрічі, можуть на власному досвіді відчути, що таке справжнє братерство і його мотивуючу до служіння Богові силу.

б) Чоловіче зібрання. Це не розширена братерська рада, а спеціально організована зустріч, мета якої нагадати якими повинні бути чоловіки, згідно Біблії. Кожна така братерська спільнота має чітко визначену тему, яку може розкривати пастор церкви або запрошені з інших церков авторитетні служителі. На таких зібраннях присутні співають, моляться об’єднавшись по троє, слухають біблійне навчання.

Оскільки серед присутніх немає сестер, промовці мають нагоду відверто говорити з братами про їхню роль в церкві, в сім`ї, у вихованні дітей, та ін.