Благовістя

Виконання Великого Доручення (Мт 28:19-20) є однією з найважливіших цілей Першої Бориславської церкви Євангельських християн-баптистів. Вона досягається такими шляхами:

а) Євангелізаційні богослужіння. Вони проводиться в Домі Молитви і відрізняються від звичайних тим, що спрямовані на невіруючих слухачів. Вся програма таких богослужінь закличного характеру: хор і окремі виконавці співають пісні, основний зміст яких розкриває потребу грішника в покаянні; читається відповідна поезія; окремі члени церкви розповідають свідоцтво про навернення до Бога; пастор проголошує проповідь із закликом до покаяння. Зазвичай, про такі богослужіння в церкві оголошують на місяць вперед, щоб церква молилася і віруючі мали достатньо часу аби запросити в Дім Молитви своїх близьких і друзів, які ще не спасенні.

б) Тиждень вивчення Біблії. Ця програма передбачає серію вечірніх богослужінь об’єднаних спільною темою, яка послідовно розкривається проповідниками впродовж семи днів, при чому на сьомий робиться узагальнення і заклик до покаяння.

в) Євангелізація в Будинку Культури. Зазвичай, вона проводиться з нагоди таких свят  як: Різдво, День Подяки, День Біблії і т.п. Орендувавши зал, церква запрошує  мешканців свого міста прийти на святковий захід.
Програма таких заходів складається з музично-поетичної частини співзвучної з темою, свідоцтва про навернення, кількох дитячих номерів. Головним елементом є заклична євангельська проповідь.
Після закінчення програми, присутнім роздають євангельські трактати та Нові Заповіти і запрошують на богослужіння до Дому Молитви.  

д) Особистий євангелизм. Для цього не потрібно нічого організовувати, це відбувається природнім шляхом. Спілкуючись з своїми знайомими про буденні справи, кожен член церкви старається розповісти їм про свій особистий шлях до спасіння та про єдину правдиву надію у всіх життєвих проблемах – Ісуса Христа. Цей вид благовістя найефективніший в наші дні і найдешевший в матеріальному плані, тому пастори постійно заохочують членів церкви до цього.

Допомогу в особистому євангелизмі церкві надають  місії  «Від серця до серця» та «Міжнародний Крусейд». Їхні представники  навчають членів церкви благовістити, а також разом з ними відвідують людей, які не проти в себе вдома поспілкуватися на Біблійні теми.