Пастори

РОМАНЮК ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ

Народився 7 грудня 1949 року в селі Побережжя Івано-Франківської області в сім’ї євангельських християн-баптистів. Після закінчення восьмирічної школи вступив на навчання до Дрогобицького нафтового технікуму, де здобув професію техніка-геолога. Свою працю розпочав у нафто-розвідувальній експедиції. Під час навчання почав активно відвідувати церкву ЄХБ в м. Бориславі. Тоді й відбулось його навернення до Бога. У 1972 році Іван Миколайович прийняв хрещення по-вірі і восени цього ж року одружився з Ніною Давидовою, яка була членом церкви в м. Бориславі. У них народилося четверо дітей – три сина і донька. Після прийняття хрещення брат Іван розпочав служіння проповідника в Бориславській церкві ЄХБ, продовжуючи керувати молоддю помісної церкви. Окрім цього, весь час займався благовістям, проповідуючи в усіх навколишніх селах.
У 1975-76 роках навчався в Московському Інституті хімічної промисловості, оскільки на той час працював начальником технологічної зміни збагачувальної фабрики. В 1989 був направлений на служіння в церву м. Стрия, де його обрали пресвітером. В 1990 році Іван Миколайович був рукопокладений на це служіння і виконував його у цій церкві до 1996 року. Іван Романюк з 1990 по 1993 рік навчався в Московському Біблійному Інституті, який закінчив, отримавши диплом служителя церкви.
З 1996 по 1998 роки навчався в Київській і Одеській Богословських семінаріях за програмою “Доктор служіння”. Після написання дипломної роботи на тему: “Виникнення і розвиток Баптизму в Галичині” – отримав ступінь “Доктор служіння”. В 1994 році на позачерговій конференції служителів Львівської області, Івана Миколайовича Романюка було обрано старшим пресвітером церков ЄХБ Львівщини. Це служіння він благословенно звершував до 2014 року.
З 1996 по 1999 рік служив пресвітером церкви ЄХБ - 1 м. Львова. В 2000 році, після виїзду в Америку пресвітера церкви ЄХБ м. Борислава, він прийняв пасторське служіння в цій церкві. 2002-2013 - ректор Української Баптистської Теологічної Семінарії. У 2009 році обраний регіональним заступником голови ВСЦ ЄХБ. 13 червня 2014 року рішенням 27-го з’їзду ВСЦ ЄХБ обраний заступником голови ВСЦ ЄХБ.

 13 липня 2017 року відійшов до Господа.


ЦЮПКО ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ

Народився 14 січня 1974 у м. Бориславі Львівської області, в невіруючій сім'ї. Оскільки дідусь з бабусею були членами Бориславської церкви ЄХБ, то невдовзі й Василеві батьки прийшли до віри в Господа. З цього часу вони регулярно брали його із собою на євангельські зібрання.
У грудні 1989 року на євангелізаційному зібранні, котре відбувалось у сусідньому місті Дрогобич, навернувся до Господа, а в серпні наступного року прийняв святе водне хрещення по вірі.
З 1996 по 2003 був керівником молоді Бориславської церкви.
6 жовтня 1998 року був прийнятий на роботу у місійне товариство “Вістка миру”, що у Трускавці. При місії були створені заочні Біблійні курси, з котрих і почалось для брата Василя навчання Біблійних наук.
13 червня 2004 року одружується із членом Бориславської церкви, Галиною Поливка. Цього ж року, 15 листопада, був зарахований на теологічний факультет в УБТС. У 2007 році закінчив навчання у семінарії, отримавши ступінь “Бакалавр теології”. У часі навчання звершував служіння у сусідній (Стебницькій) церкві.
У 2009 році був рукопокладений на дияконське служіння у Бориславській церкві.
З 2011 року продовжив навчання в УБТС на магістерській програмі, котру закінчив 2014, отримавши ступінь “Магістр служіння”. Цього ж року був рукопокладений на пресвітерське служіння.
Зі своєю дружиною Галиною виховують двох синів – Павла та Романа.