Віровчення

1.   Ми віримо, що усі канонічні книги Біблії є богонатхненним і непомильним Словом Божим. Воно є найвищим і достатнім авторитетом у питаннях віри та життя.

2.   Ми віримо в Єдиного, Живого, Правдивого і Вічного Бога, Існуючого від вічності у Трьох Особах: Отці, Сині та Святому Дусі - і ці Три є Один Бог. Вони мають одну сутність і досконалість. їм належить однаковий поклін і слава.

3.   Ми віримо, що Ісус Христос є правдивим Богом і правдивою Людиною. Він був зачатий від Святого Духа і народжений дівою Марією; помер на хресті за наші гріхи та воскрес із мертвих; вознісся на небо, сів праворуч Отця і став нашим Первосвящеником і єдиним Заступником.

4.   Ми віримо, що Святий Дух виконує своє служіння на землі: прославляє Ісуса Христа, докоряє людину за гріх, дає їй нове народження, пробуває в ній, наділяючи силою для побожного життя і дарами для служіння.

5.   Ми віримо, що людина створена триєдиним Богом на Його образ і подобу триєдиною (дух, душа і тіло) та безгрішною. Але через підступ сатани та непослух Богові згрішила, втратила спільність з Богом. Наслідком цього стала смерть: духовна, фізична і вічна.

6.   Ми віримо, що:

спасіння людини звершив Ісус Христос, Якого Бог від вічності призначив на заступничу жертву, як вблагання за наші гріхи ;

спасіння людині дарує Бог виключно із Своєї ласки на основі викуплення, здійсненого Христом, а не на основі людських діл або заслуг;

спасіння людина отримує по вірі через покаяння в гріхах і народження

згори від Слова Божого та Святого Духа

7.   Ми визнаємо, що хрещення - це заповідь Ісуса Христа, встановлена для тих, хто повірив у Нього і пережив народження згори. Така людина у святому по вірі хрещенні визнає Ісуса Христа Сином Божим, Господом і Спасителем, складає обітницю вірності Йому, приєднуючись у такий спосіб до місцевої церкви.

8.   Ми визнаємо, що Вечеря Господня - це заповідь Ісуса Христа для членів церкви, щоб звіщати смерть Господню аж доки Він прийде.

9.   Ми визнаємо, що Христова Церква є невидимим зібранням духовно народжених людей, викуплених з усіх народів на протязі усіх часів, які були приєднані до Тіла Христового через хрещення Святим Духом, яке відбувається у час народження згори, і знаходяться як на небі, так і на землі.

10.Ми визнаємо, що місцева церква є видимим зібранням народжених згори людей, які проживають в одній місцевості, об'єднані вірою в Ісуса Христа на підставі Слова Божого і постійно перебувають " в науці апостольській, спільноті братерській, ламанні хліба та в молитвах". Місцева церква є складовою частиною Вселенської Церкви.

11.Ми чекаємо другого приходу Ісуса Христа за Своєю Церквою під час якого відбудеться:

воскресіння тих мертвих, що померли в Господі;

переміна тих вірних, що залишилися в живих;

підхоплення Церкви на зустріч Господеві на хмарах;

12.Ми віримо у тілесне воскресіння мертвих, а також у вічне блаженство спасенних і вічне покарання нечестивих.

13.Ми дотримуємось біблійних принципів християнського життя і служіння.

14.Ми покликані:

виконувати велике доручення Ісуса Христа, поширюючи Царство Боже до краю землі через проповідь Євангелії;

бути гідними громадянами своєї країни, виконуючи її закони, якщо вони не обмежують свободи сумління та визнання віри.